Logo Loewe
Logo Media Trading

Historie společnosti Loewe AG, která je na vedoucí pozici jako Premium značka v oblasti spotřební elektroniky, byla založena v roce 1923, když výzkumník a podnikatel Dr. Siegmund Loewe otevřel v Berlíně malou dílnu na výrobu radiopřijímačů. Od samého začátku byla společnost Loewe charakterizovaná průkopnickým duchem a moderními inovacemi. Loewe přitáhlo pozornost v mezinárodním měřítku v roce 1931 s celosvětově první veřejnou prezentací elektronické televize. Další milníky na úspěšné cestě následovaly. První kazetový magnetofon v roce 1950, první evropský videorekordér v roce 1961 a stereofonní televizor v roce 1985. Zcela novou generaci designu a technologicky orientovaných televizorů uvedlo Loewe v podobě revolučního modelu Art 1.

Skladba výrobků Loewe sestává z televizorů, přehrávačů Blu-ray disků, DVD a HDD rekordérů, kompletních audio systémů a reproduktorů. Tyto komponenty je možné kombinovat a sestavovat z nich mnoho variant řešení domácího kina, které jsou spolu dokonale sladěny jak po stránce technologie, tak i designu.

Media Trading je autorizovaný dealer a systémový integrátor zařízení Loewe do Vašich prostor

Loewe je na evropském trhu leader v řešení systémů domácího kina pro nejnáročnější zákazníky. Důležitým faktorem, který ovlivnil úspěch Loewe je schopnost kombinovat high-tech inovace, kvalitu, design s použitím v praxi.

Výrobky Loewe se vyznačují čistými, ostře řezanými liniemi v elegantní, nadčasové a stylové podobě. Nejen v Německu společnost doposud obdržela okolo 200 ocenění za design.

Jedna z klíčových silných stránek Loewe je fantastická atraktivita značky, která je postavena na základě atraktivity samotných výrobků. Jádro hodnot značky Loewe jsou minimalistický design, smysluplné inovace a nezaměnitelná jedinečnost.

V jediné továrně Loewe v Bavorském Kronachu je zaměstnáno téměř 1000 pracovníků, 120 z nich jsou inženýři a technici zodpovědní za výzkum a vývoj ve zkušebních laboratořích. Jako středně velká společnost těží Loewe z krátkých rozhodovacích procesů, pružného vývoje a výroby a vysoce motivované, týmově orientované pracovní síly. Loewe je nyní zastoupeno v 50 zemích po celém světě.

Loewe Bild

Loewe Bild 7

Divadlo začíná již pouhým spuštěním televizního přijímače, obrazovka se ladně vysune vzhůru pomocí soustavy motorů a odhalí štíhlý ale současně výkonný soundbar. S celkovým výkonem 120W nabízí precizní zvuk, který dokáže naplnit celý pokoj nekompromisním zvukem.

Loewe Reference

Loewe Reference

Nová Loewe Reference nastavuje mimořádně vysokou laťku. Výsledek možný jen díky dokonalé souhře vlastností: krystalicky čistého obrazu v kombinaci s neobyčejnou kvalitou zvuku z integrovaného soundbaru. Nadčasově moderní design prolnutý s absolutní mírou komfortu, díky integrovanému hard diskovému rekordéru, Bluetooth přenosu hudby, Wifi, ovládací aplikaci a dalším moderním vymoženostem budete pohlceni světem Loewe Reference.

Loewe Connect

Loewe Connect

Sledujte jeden kanál zatímco druhý jej následuje ve výřezu obrazovky a současně se třetí nahrává na vestavěný HDD – nová řada Loewe Connect posouvá sledování TV do zcela jiné dimenze.Krystalicky čistý obraz UHD pak nezůstává v ničem pozadu. Přesvědčte se sami.

Loewe Art

Loewe Art

Nová modelová řada Loewe Art UHD zkrátí ještě dále nejrychlejší časy přepnutí kanálů a dovolí vám tak surfovat mezi nimi s ještě větší lehkostí a přehledem. Navzdory streamovaným videím, internetu a multimediálním knihovnám je to pořád zábava. Co? No přeci přepínání kanálů. Hudební show. Aktuální krize. Finanční analýza. Reklama na prací prášek. Thrilller. A dál….Co to bylo..? Zpátky! Neříkejte, že si to taky občas neužijete.

Loewe One

Loewe One

Vypadá jako televizor, je ale mnohem více… Nová Loewe One vás zaujme. S obrazem ostrým jako břitva, mimořádným zvukem a celou galaxií zábavy, Amazon video, Tidal a další integrované přímo do Loewe TV. Loewe One. Možná je to vaše první zkušenost, na kterou nikdy nezapomenete.

Loewe System

Všechny reproduktory, počínaje Individual Sound Speaker až po Satelitte Speaker a Universal Speaker dokážou nabídnout dramaticky pojatou dynamickou reprodukci stejně jako jemné nuance lehkého vánku. A navíc, díky Individual Sound Subwoofer si můžete užívat monumentálního basu. Sestavte si svůj na míru svých potřeb – v návaznosti na typ a množství připojovaných komponent můžete dále vybírat také barvy a materiály. Hliníková stříbrná, ebenové dřevo nebo zelené jablko? Cinema surround nebo Wireless?

Loewe Compose System
Loewe Connect
loewe_compose-system_02
Logo Loewe

Máte zájem o produkty Loewe nebo jejich instalaci?

MEDIA TRADING CZ, Narcisová 428, 252 43 Průhonice
tel.: +420 274 773 381, email: info@media-trading.cz, mobil: +420 777 253 713