O společnosti

Společnost Media Trading CZ s.r.o. staví na dlouholetých zkušenostech z oblasti audio a video techniky, projekční a prezentační techniky, světa obrazu, zvuku a světel.

Jsme specialisté na oblast audiovizuálních technologií, na integraci těchto technologií a řídících systémů do interiérů a exteriérů.

Námi realizované projekty jsou dokladem profesionálního přístupu od návrhu k realizaci včetně dlouhodobé péče o zákazníka.

vybrané reference

Jsme distributorem pečlivě vybraných produktů, vždy špiček ve svém oboru, mezi něž patří například Halcro, ML Audio, Sonus, HoloPro, JVC Kenwood, ScreenLine, ZonarSound, ale také jsme současně výrobcem vysoce kvalitních specifických audio produktů, jako jsou integrované extrémně ploché subwoofery Invisibass, speciální superrychlé aktivní ochrany reproduktorových soustav Speaker Guard, vysoce výkonné high-endové reproduktorové soustavy Wave Guide nebo výkonové a subwooferové zesilovače, mini zesilovače a předzesilovače s ekvalizací značky MT LV Audio.

přehled produktů

Vedle dalších nabízených produktů kvalitní techniky světoznámých značek (Sharp, Canton, Accuphase, ScreenLine, AMX, Eiki, Denon, Loewe, RTI, Classe a dalších) nabízíme zejména know-how získané za dobu praxe v oboru, podpořené zázemím a zkušenostmi dodavatelů. Zvláštní důraz je kladen na kvalitu a účelnost poskytovaných služeb jako jsou poradenství, konzultace, příprava projektů na klíč a v neposlední řadě nadstandardní záruční podmínky a profesionální servis. I Vám rádi nabídneme dlouhodobé partnerství založené na oboustranně korektním a zodpovědném jednání.

nabízené značky

"Přijďte si vyzkoušet exkluzivní techniku a poslechnout si kvalitně reprodukovanou hudbu do našeho showroomu v Praze 10".

Naše služby

Instalace

audiovizuálních systémů, systémů distribuce (ohmické rozvody, 100V rozvody a ústředny), domácích a privátních kin, plošného ozvučení a retail.

Distribuce

vlastních produktů vyráběných společností MEDIA TRADING CZ a zastupovaných značek pro ČR a SR včetně podpory prodeje, technologického a instalačního zázemí, produktových školení, záruční a pozáruční podpory a servisu.

Pronájem

audiovizuálních zařízení jako jsou plošná ozvučení, projekce, mikrofonní systémy pro meetingy, rauty, školení nebo soukromé akce. Solidní zázemí, kvalitní produkty a ochotná obsluha. Vše na klíč včetně dopravy a instalace.

Poradenství

a návrhy řešení v oblasti audiovizuálních systémů a signálové distribuce, v oblasti designu a v oblasti akustiky včetně měření a akustických studií.

Co Vám můžeme nabídnout?

abslutní spolehlivost
důvěrné partnerství
individuální přístup

zodpovědnost
korektní jednání
maximální flexibilitu

komunikaci na úrovni
vždy správné produkty pro Vaše projekty
inovativní technologie

Pravidelně sledujeme nejnovější trendy a technologie a nebojíme se je nabídnout našim partnerům. Tím pro naše zákazníky garantujeme nadčasová řešení.

Na spolupráci s Vámi se těší Media Trading CZ s.r.o.

Rychlé kontakty
MEDIA TRADING CZ s.r.o.
Brigádníků 2/44, 100 Praha 10

email: info@media-trading.cz

IČ: 27224961
DIČ: CZ27224961
Naše značky
Neviditelný basák Subwoofer Invisibass
Termická ochrana Speaker Guard
Výkonné reprosoustavy Wave Guide
Subwooferové zesilovače MT LV Audio
Lampy do projektorů Lampshop
Designová řada Symbio Design
Zastupované značky
Audiovizuální technika Loewe
Projekční plátna ScreenLine
Neviditelné reproduktory ML Audio
4K projektory JVC Kenwood
Řídící a ovládací systémy RTI
Zobrazovací systémy Hantarex
High-end audio a video Halcro
Směrové reproduktory Zonar Sound