Logo Pioneer
Logo Media Trading

Společnost Pioneer byla založena v roce 1938 v Tokiu panem Nozomu Matsumotou – mužem s vášní pro hudbu, kterou chtěl nabídnout celému světu prostřednictvím vysoce kvalitních reproduktorů. Vášeň začala s malým provozem na opravy a výrobu reproduktorů značky Matsumoto v jedné tokijské garáži. Od té doby se rozrostla do mezinárodního významu jako výrobce audio a video produktů určených pro použití nejen doma nebo v autě.

Media Trading je autorizovaný dealer a systémový integrátor produktů Pioneer do Vašich prostor

To hlavní, co je neměnné téměř 80 let, je vášeň pro audio a video produkty, které, sdílí celý svět. Od zaměstnanců v našich výzkumných laboratořích, kteří hledají „další velkou věc“ až po inženýry v našich továrnách, všude naleznete lidi se zaměřením na zajištění kvality produktů Pioneer, která zůstává touhou po vytvoření bezkonkurenčního zážitku ze zábavy.

Navštívit stránku pioneer-audiovisual.eu Stáhnout katalog Pioneer Home Entertainment v AJ

Síťové přehrávače

Pioneer N-30AB

Síťové audio přehrávače s integrovanou dual-band Wi-Fi, systémem Airplay, bez přestávkách ve streamování, s vysokým rozlišením a schopností DSD, internetovým rádiem a brilantní 3,5” TFT displejem.

Audio zesilovače

Pioneer A-70DA

Zesilovače audia navržené pro opravdové audiofily, kteří si chtějí vychutnat maximální zesílení a přitom vnímat nejjemnější akustické detaily v každém akordu, kadenci a zvukové kompozici.

AV receivery

Pioneer SC-LX901

Nyní si můžete vychutnat novou generaci AV receiverů. Nikdy dříve nebylo tak snadné a geniální propojení domácích zařízení s mobilními zařízeními, jako jsou chytré telefony, tablety a počítače.

Domácí kina

Pioneer HTP-074

Domácí kina 5.1 s HDMI 3D AV přijímačem 4K, Bluetooth, pěti kompaktními HD audio reproduktory a subwooferem pro vynikající zábavu u domácího kina.

Produktů Pioneer je samozřejmě daleko více! Ať už to jsou Blue-ray přehrávače, DVD přehrávače, reproduktory, soundbary k televizorům, sound systémy včetně těch kompaktních, sluchátka nebo micro hifi systémy v různých barevných provedeních. Stačí si jen vybrat!

Logo Pioneer

Máte zájem o špičkovou produkty Pioneer nebo jejich instalaci?

MEDIA TRADING CZ, Narcisová 428, 252 43 Průhonice
tel.: +420 274 773 381, email: info@media-trading.cz, mobil: +420 777 253 713