Instalace elektrostatických reproduktorů.

Instalace neviditelných reproduktorů, neviditelných subwooferů a video techniky.

Instalace neviditelných voděodolných reproduktorů ML Audio Kit. Reproduktory jsou součásti obkladových desek obvodu terasy.

Instalace domácího kina s projekčním plátem Screen Line, neviditelnými reproduktory ML Audio včetně neviditelného subwooferu Invosobass, projektorem JVC Kenwood D-ILA ve výtahu značky Future Automation a řídicím systémem multiroom Nuvo.

Instalace privátního kina s videoprojektorem JVC Kenwood D-ILA, extrémě plochými páskovými reproduktory Sonus ZX101 vestavěnými do stěn místnosti a subwoofery integrovanými do nábytku.

Instalace audiovizuálních zařízení v showroomu, zasedacích místnostech a kancelářských prostorách Miele.

Instalace zpětné videoprojekce s použitím zrcadlových projekčních systémů ScreenLine včetně plošného ozvučení reproduktory Canton ERGO a JBL Control s aktivními subwoofery JBL a zesilovači a procesory Alesis.

Instalace neviditelných reproduktorů ML Audio KIT 60 integrovaný do nábytku jednací místnosti včetně neviditelný subwoofer Invisibass II, řídicího systému RTI, ovládaní světel, rolet a LED osvětlení. Instalace skrytého zrcadlového videoprokekčního systému ScreenLine v konferenční místnosti. Instalace průhledných obrazovek Holopro a neviditených reproduktorů Sonus Intara včetně řídicího systému RTI v kancelářských prostorách. Instalace videokonference Tandberg a videoprojektorů EIKI včetně neviditelných reproduktorů Sonus Intara

Instalace ambientního zónového ozvučení za použití závěsných reproduktorů Cono Pendo s plošným vyzařováním a aktivních subwooferů vestavěných do stropního podhledu.

Domácí kino, páskové repro Sonus ZX101 včetně středobasových jednotek do stěny. Skrytá instalace projekčního plátna do dřevěného obkladu špalety. Privátní kino s projektorem JVC kenwood D-ILA, neviditelné reproduktory ML Audio Novasonar GK60 Dynamic, neviditelné subwoofery Invisibass I a řídicí systém AVIT.

Instalace reproduktorů GK60 Dynamic ve stropě obývacího pokoje. Kompletní instalace privátního kina včetně ozvučení.

Instalace velkoplošné projekce v restauraci Foodcourt v nákupním centru Metropole Zličín.

Instalace plochých reproduktorů asubwooferu SpeakerCraft a systému domácího kina Denon. Instalace neviditelných repro ML Audio Kit do lakovaných obkladových desek, instalace televizoru za pohledový rám z leštěného plexi a subwoofer integrovaný do nábytkové stěny.

Instalace neviditelných reproduktorů, neviditelných subwooferů, projektorů a projekčního plátna včetně audiovizuální techniky.

Instalace neviditelných reproduktorových soustav Sonus Intara 120 do zděné příčky.

Rychlé kontakty
MEDIA TRADING CZ s.r.o.
Brigádníků 2/44, 100 Praha 10

email: info@media-trading.cz

IČ: 27224961
DIČ: CZ27224961
Naše značky
Neviditelný basák Subwoofer Invisibass
Termická ochrana Speaker Guard
Výkonné reprosoustavy Wave Guide
Subwooferové zesilovače MT LV Audio
Lampy do projektorů Lampshop
Designová řada Symbio Design
Zastupované značky
Audiovizuální technika Loewe
Projekční plátna ScreenLine
Neviditelné reproduktory ML Audio
4K projektory JVC Kenwood
Řídící a ovládací systémy RTI
Zobrazovací systémy Hantarex
High-end audio a video Halcro
Směrové reproduktory Zonar Sound