Logo RTI
Logo Media Trading

RTI (Remote Technologies Incorporated) je již od roku 1992 průkopníkem v oblasti řídicí a automatizační techniky. Společnost RTI je předním výrobcem řídicích systémů a nabízí inovační, sofistikované a uživatelsky přívětivé produkty. Kompletní řada řešení RTI je vždy šité na míru a vyhovuje tak specifickým potřebám zákazníků. Vše je podřízeno jednoduchost a pohodlí při ovládání od zvuku a světla až po veškeré elektronické systémy, jejichž funkce mohou být okamžitě přístupné.

Media Trading je autorizovaný dealer a systémový integrátor systémů RTI do Vašich prostor a zařízení

RTI vytváří produkty s vášní pro automatizaci, které jsou přitom tak intuitivní v provozu, že jste se staly doslova jedinečné. Dosažení tohoto výsledku vyžaduje velké množství inovací a neobvyklý závazek každého detailu produktového designu. Pro nás není produkt, který je pouze použitelný, odolný a spolehlivý, dost dobrý. Je to filozofie, která dělá rozdíl mezi RTI a konkurencí.

Navštívit stránku rticorp.com Stáhnout brožuru RTI

Jedním dotykem

RTI jeden dotyk

Technologie by měla činit život více naplňující, ale až příliš často tomu tak nebývá. Nyní můžete ovládat veškerou svoji elektroniku rychle a intuitivně jedním dotykem, prostřednictvím systémových regulátorů RTI, chytrého telefonu, tabletu nebo počítače. Se systémy RTI můžete ovládat veškeré audio, video ve Vašem privátním kině, soukromé herně, baru, venkovní prostory nebo ložnice.

Média all in one

RTI Média all in one

Jste unaveni z hromady dálkových ovladačů na Vašem konferenčním stolku?řídicího puzzle vzdáleného na svém stolku? RTI řešení vám poskytuje snadný přístup k vaší zábavní technice – jednoduše a kdekoliv. Se systémy RTI můžete pohodlně ovládat venovní i vnitřní osvětlení, žaluzie nebo motorické stínění, klimatizaci, ovládání bazénového příslušenství nebo například odvětrávání kuchyňské linky.

Ochrana majetku

RTI ochrana majetku

Vědomí, že váš domov je v bezpečí, je k nezaplacení. Se systémy RTI bude Vaše rodina v bezpečí a Vy budete informováni o všem, co se doma děje. Se systémy RTI můžete pohodlně ovládat bezpečnostní zařízení domu včetně elektronických zámků dveří, kamerových systému, zabezpečovacích zařízení nebo například otevírání vjezdové brány nebo jiných zařízení pro kontrolovaný průchod.

Ne jenom aplikace.

Ne jenom dálkové ovládání.

Kompletní řešení ovládacích systémů. RTI.

Bezdrátové rozhraní

RTI bezdrátové rozhraní

Pohodlí a jednoduchost vyhrazená bezdrátovému ovladači je nejjednodušší způsob, jak ovládnout své elektronické systémy.

Drátové rozhraní

RTI drátové rozhraní

Pokaždé zapnuté. Kabelové řadiče jsou rychlé a spolehlivé. Takto jsou systémy pokaždé připraveny držet krok s Vaším životním stylem.

Softwarové rozhraní

RTI Softwarové rozhraní

Díky chytrým telefonům, tabletům nebo počítači máte stejné možnosti ovládání a to prakticky všude… třeba i na pláži.

Produkty RTI
Logo RTI

Máte zájem o špičkovou produkty RTI nebo jejich instalaci?

MEDIA TRADING CZ, Narcisová 428, 252 43 Průhonice
tel.: +420 274 773 381, email: info@media-trading.cz, mobil: +420 777 253 713