Logo ScreenLine
Logo Media Trading

Projekční plátna pro přední i zadní projekci, projekční systémy – pevná rámová plátna BigFrame nebo přenosná rámová plátna FastFrame, roletová manuální závěsná nebo stativová plátna, elektrická plátna ve všech rozměrech a formátech, čtyřformátová plátna pro domácí kina, instalační podhledová integrovaná plátna InCeiling, rádiové řídící a ovládací jednotky, zrcadlové projekční systémy a výtahy projektorů.

Media Trading je autorizovaný distributor a systémový integrátor projekčních pláten ScreenLine do Vašich prostor.

Na celosvětovém trhu již více než 25 let jako výrobce promítacích pláten, ScreenLine nabízí kvalitu a záruku společnosti s profesionálním týmem více než 30 lidí, výrobní haly na více než 3000 metrech čtverečních jsou rozděleny do 4 výrobních linií se strukturou 6 multimediálních showroomů.

Navštívit stránku screenline.it Stáhnout katalog pláten (2014, EN)

Plátna Top Line

ScreenLine Wave

Motorizovaná plátna ScreenLine řady Top Line až do šířky 450 cm představují posun v designu valivých motorizovaných pláten. Jeho zvláštní, harmonická a pružná linie se hodí dokonale do interiérového designu. Tvar boxu umožňuje instalaci v jedné rovině s ostrými hranami, zatímco elegantní linie minimalizují vizuální dopad. Konzoly pro montáž na stěnu jsou opatřeny plastovými kruhy, které drží plátno pevně na držáku a ke zvýšení úrovně bezpečnosti. V horní části boxu lze umístit levý, centrální i pravý satelit zvukového zařízení, zatímco v zadní části skříně je speciální drážka, kde je možné uschovat kabeláž reproduktoru. Plátno může být vybaveno RGB LED pruhem, který je umístěn uvnitř směrem dolů, lze připojit k systému domácí automatizace nebo ovládání světel.

Profesionální plátna

ScreenLine Trim

Řada profesionálních pláten ScreenLine nabízí na výběr z několika motorizovaných nebo pevných variant. Motorizovaná plátna Trim se šířkou až 240 cm se vyznačují jednoduchou instalací do zdi a také tichými navíjecími pohony. Motorizovaná plátna Slim se šířkou až 250 cm nabízí 100% hliníkový mechanismus, velmi tichý chod, jednoduchou instalaci a velký výběr velikostí. Motorizovaná plátna Mot střední velikosti nabízí šířku až 450 cm a velké profesionální platno řady Lodo se šířkou až 700 cm využívá také hliníkové mechaniky s velmi tichým chodem a možnost upevnění na zeď. Plátna Big Lodo nabízí maximální šířku až 850 cm s navíjením plátna v boxu nebo bez něj, plátna Big Mot nabízí šířku dokonce 10 m. Plátna Inceling pro zpuštění do stropního podhledu nabízí šířku až 450 cm.

Speciální plátna

ScreenLine Galileo Horizontal

Speciální plátna ScreenLine splňují nejnáročnější požadavky profesionálů díky své jedinečnosti. Hlavním rysem řady Galileo jsou dvě nezávislé projekční textilní plochy, které jsou aktivovány odděleně. Je tak možné nainstalovat dvě plátna se dvěma rozdílnými formáty, například 16:9 a 21:9 nebo v případě instlace před oknem, může jedna vrstva zatemňovat okno. Pár z textilií umístěné zády k sobě umožňují projekci na obou stranách pláten.

Filmová plátna

ScreenLine Glue-it

Filmová plátna ScreenLine se samolepící fólií jsou určena pro zpětnou projekci s vysokým jasem. Umožnuje umístění zejména na sklo a plexisklo. Ideální pro okna, výlohy obchodů apod. a všude tam, kde musí být uplatňována schopnost opakované instlace. Plátna bez bublinek jsou jednoduše nainstalovatelná – na instalaci Vám stačí pouhých 15 min.

Manuální plátna

ScreenLine Ecospringroll

Manuální řada pláten ScreenLine obsahuje modely Ecotripod, kde je plátno s manuálním výsuvem umístěno na tripodu (trojnožce) a jehož maximální šířka může být 240 cm. Jeho výhodou je tak mobilita nebo možnost uskladnění. Druhé manuální plátno ScreenLine Ecospringroll pro instalaci na zeď se šířkou až 240 cm se dodává v hranaté nebo kulaté kazetě, ve které je navíjeno plátno, které je tak chráněno před okolními vlivy v době, kdy se nepoužívá.

Othello Line

ScreenLine Othello

Řada Othello se charakterizuje sama čistými liniemi a zaobleným profilem. Je určena pro použití především v domácím prostředí, kde estetika a výkonnost musí jít ruku v ruce. Elegantní design je umocněn pohodlím v podobě dálkového ovládání plátna. Plátna řady Othello jsou vybavena pozoruhodně tichým pohonem Somfy a jsou k dispozici v široké škále projekčních textilií – neutrální bílá, šedá vysoká – kontrast, také s černou a pro zadní projekci. Všechny textilie no bezešvé.

ScreenLine Arena

Plátna ScreenLine Arena umožňují získat vizuální povrch, který obklopuje diváka, který je tak zcela ponořen ve virtuálním prostředí. Vyžaduje projekční systém vyrobený z více než jednoho projektoru a elektronickou řídící jednotku, schopný vytvořit celistvou projekci. Jedná se o řešení na míru, které ScreenLine realizuje v kooperaci se zákazníkem. Jeho rozměry se mohou pohybovat v rozmezí průměru od 4,5 do 12 m a zakřivení od 30 ° a 360 °, v závislosti na možnostech a požadavcích. Díky těmto vlastnostem je ScreenLine Arena vhodné pro speciální aplikace, jako jsou simulační zařízení, řídící haly, virtuální cesty v muzejích, videoherny, trénková hřiště a další prostory. Jendoduchá a rychlá montáž díky modulární struktuřa zabere velmi málo času.

Loewe Compose System
Logo ScreenLine

Máte zájem o projekční plátna ScreenLine nebo jejich instalaci?

MEDIA TRADING CZ, Narcisová 428, 252 43 Průhonice
tel.: +420 274 773 381, email: info@media-trading.cz, mobil: +420 777 253 713