Logo Wave Guide
Logo Media Trading

Reproduktorová soustava Wave Guide s maximálním akustickým tlakem, minimálním zkreslením, zcela nekompromisní kvalitou zvuku a nebývale rozsáhlými možnostmi instalace. Wave Guide není pouze solitérní reproduktorová soustava, ale jak již bylo řečeno, je to ucelený koncept. Z pohledu zvukové stránky je zcela jedno, zdá tyto reprosoustavy budou tvořit základ velmi výkonného high-tech systému domácího kina nebo budou pracovat jako jeho součást. Brilantní podání transient a téměř nevyčerpatelná dynamika ve spojení s hmatatelným přednesem hlubokých kmitočtů nás v ničem neomezují.

Reprosoustavy jsou vyrobeny klasickou konstrukcí z MDF desek o síle 18 mm. Čelo je vyfré-
zováno CNC technologií. Konstrukce Wave Guide se vyznačuje konstantními směrovými vlastnostmi, tj. rovnoměrně klesající citlivost mimoosových charakteristik. Výhodou této konstrukce je ve vhodnosti použití v moderních interiérech, kde akustické vlastnosti nejsou příznivé. Wave Guide díky své technické koncepci koncentruje svůj přednes převážně v ose vyzařování a mimo osu se citlivost rapidně snižuje. Proto nedochází k větším odrazům v místnosti a tím zkreslení přednesu. Konstrukce je koncipována jakou uzavřená ozvučnice s větší citlivostí, proto je vhodné jí doplnit subwooferem.

Media Trading je výrobce, prodejce a systémový integrátor reproduktorových soustav Wave Guide

Koncept reproduktorových soustav Wave Guide založen na modulárním systému. Sestava je vždy složena ze „satelitních“ reproduktorových soustav Wave Guide a velice výkonného subwooferu. Wave Guide lze instalovat jako solitérní soustavy přímo do nábytku nebo po použití speciálního instalačního adapteru je lze nainstalovat rovnou do stropů nebo stěn bez ohledu na to, zdá se jedná o sádrokarton nebo zděnou konstrukci stavby! Při instalaci do stropu z důvodů zachování přesné směrové charakteristiky u reproduktorů zajišťujících funkci jednotlivých kanálů, můžeme použít modul Wave Guide Incline. V případě servisu lze reproduktorovou soustavu Wave Guide vymontovat z montážního adapteru během několika málo minut.

Technické parametry

Příkon: 180 W
Frekvenční rozsah: 90 Hz – 20 000 Hz
Citlivost: 90 dB
Rozměry: 470 × 300 × 230 mm (v × š × h)
Konstrukce: desky MDF
Síla desek MDF: 16 mm
Povrchová úprava: flockovaná čelní stěna
Povrchová úprava ozvučnice: lak
Barevné provedení: dle vzorníku

Leták Media Trading Wave Guide
shadow

Leták CZ

Reproduktory Wave Guide
Vlny Speaker guard
Logo Wave Guide

Máte zájem o reproduktorové soustavy Wave Guide nebo jejich instalaci?

MEDIA TRADING CZ, Narcisová 428, 252 43 Průhonice
tel.: +420 274 773 381, email: info@media-trading.cz, mobil: +420 777 253 713